Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Kristián Lásce na stopě - Alexandra Potter

Kristián Lásce na stopě - Alexandra Potter

Cena produktu Kristián Lásce na stopě - Alexandra Potter není známa.

 

Popis produktu Kristián Lásce na stopě - Alexandra Potter: Spisovatelka Ruby Millerová ztratila nejen víru v lásku, ale i jakoukoliv invenci ke psaní. Na radu své agentky a sestřino pozvání odjíždí na dovolenou do Indie. To co začíná jako poklidná dovolen...  Více informací


Kristián Lásce na stopě - Alexandra Potter - popis

Spisovatelka Ruby Millerová ztratila nejen víru v lásku, ale i jakoukoliv invenci ke psaní. Na radu své agentky a sestřino pozvání odjíždí na dovolenou do Indie. To co začíná jako poklidná dovolená na romantických plážích, se náhle mění na nevídaná dobrodružství… Ztracená zavazadla, sestra na útěku a pohledný americký návštěvník přivedou Ruby na magickou a spletitou cestu napříč Indií. V prostředí pevností, věštců a nesčetných svatebních obřadů, Ruby poodhalí tajemné příběhy o lásce, nabyté i ztracené. Přesto, že se tyto tajuplné příběhy všelijak zamotávají, nakonec všechna tajemství stejně vyplouvají na povrch a Ruby nachází klíč poznání. To co začalo jako cesta k nalezení sestry, stává se cestou k objevení sama sebe – a k opětovnému nalezení lásky.

Výrobce Kristián

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kristián Lásce na stopě - Alexandra Potter užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Poezie, Detektivky.