Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Knižní klub Královský návrh - Leila Meachamová

Knižní klub Královský návrh - Leila Meachamová

Cena produktu Knižní klub Královský návrh - Leila Meachamová není známa.

 

Popis produktu Knižní klub Královský návrh - Leila Meachamová: Někteří lidé nevypadají, že by jim bylo souzeno žít šťastně až do smrti. Pokud…Deborah kdysi upřednostnila kariéru před láskou a zrušila vlastní svatbu. Nechtěla nikomu ublížit, ale viděla jedineč...  Více informací


Knižní klub Královský návrh - Leila Meachamová - popis

Někteří lidé nevypadají, že by jim bylo souzeno žít šťastně až do smrti. Pokud…Deborah kdysi upřednostnila kariéru před láskou a zrušila vlastní svatbu. Nechtěla nikomu ublížit, ale viděla jedinečnou šanci a chopila se jí. Nyní je jednou z nejrespektovanějších architektek v Denveru. A zatímco profesně je na vrcholu, láska se jí vyhýbá. Tedy než do jejího života nakráčí Daniel Parker. Zakázka na úpravu ústředí jeho firmy se pomalu stává cestou k něčemu mnohem vážnějšímu. Ovšem Dan skrývá tajemství, které může zničit vše, co mezi ním a Deborah vzniká… a rozervat její srdce na kusy. Navždy.

Výrobce Knižní Klub

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Knižní klub Královský návrh - Leila Meachamová užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.