Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Kjersti A. Skomsvoldová: Čím jdu rychleji, tím jsem menší

Kjersti A. Skomsvoldová: Čím jdu rychleji, tím jsem menší

Cena produktu Kjersti A. Skomsvoldová: Čím jdu rychleji, tím... není známa.

 

Popis produktu Kjersti A. Skomsvoldová: Čím jdu rychleji, tím jsem menší: Každé ráno si Mathea Martinsenová v novinách pročítá úmrtní oznámení. Už jen ze zvyku. A představuje si, že mezi nimi brzy najde to svoje. Jaký verš by si vybrala? Žila pro svého manžela a teď zůs...  Více informací


Kjersti A. Skomsvoldová: Čím jdu rychleji, tím jsem menší - popis

Každé ráno si Mathea Martinsenová v novinách pročítá úmrtní oznámení. Už jen ze zvyku. A představuje si, že mezi nimi brzy najde to svoje. Jaký verš by si vybrala? Žila pro svého manžela a teď zůstala sama. S ostatními lidmi neměla nikdy moc co do činění, nebyla mezi nimi totiž vidět. A teď nechce zemřít, dokud se někdo nedozví, že žila. Jenže co by o sobě světu vlastně měla říct? Čím jdu rychleji, tím jsem menší je tragikomický příběh o tom, jak se také žije naplno, o strachu ze smrti a strachu ze života, o samotě ve dvou a samotě mezi lidmi, o statistické pravděpodobnosti, o čase a o tom, co člověk může dělat, když umí plést čelenky a vymýšlet skvělé rýmy, ale neví, jak otevírat sklenice s marmeládou, natož jak po sobě zanechat stopu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kjersti A. Skomsvoldová: Čím jdu rychleji, tím jsem menší užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.