Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Každý den, každou hodinu

Každý den, každou hodinu

Cena produktu Každý den, každou hodinu není známa.

 

Popis produktu Každý den, každou hodinu: Už je to šestnáct let, co se Dora a Luka viděli naposledy, přestože jako děti bývali nerozlučitelní: vyrůstali spolu v malém chorvatském rybářském městečku a na tajném místě skalnaté zátoky sníval...  Více informací


Každý den, každou hodinu - popis

Už je to šestnáct let, co se Dora a Luka viděli naposledy, přestože jako děti bývali nerozlučitelní: vyrůstali spolu v malém chorvatském rybářském městečku a na tajném místě skalnaté zátoky snívali společné sny - pak se však náhle Dora s rodiči musela přestěhovat do Francie a Luka zůstal sám. Teď jim je přes dvacet a nečekaně se setkají v Paříži. Je jasné, že k sobě stále patří. Život s nimi má ale jiné plány… Každý den, každou hodinu je strhující milostný příběh nevšední emocionální síly. Je nadčasový ve své víře v osudovou předurčenost obou hrdinů, a zároveň současný v tom, jak přesvědčivě dokáže zachytit nelehký vztah dvou lidí, jejich prohry i naděje.

Výrobce Mladá Fronta
Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Každý den, každou hodinu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.