Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Katherine Pancolová: Muchachas

Katherine Pancolová: Muchachas

Cena produktu Katherine Pancolová: Muchachas není známa.

 

Popis produktu Katherine Pancolová: Muchachas: Hlavním tématem prvního dílu je domácí násilí, ale znovu zde potkáme i známé postavy: Hortense, Garyho, Joséphine a Philippa. Hortense žije s Garym, který studuje hudbu, v New Yorku a chce se zde ...  Více informací


Katherine Pancolová: Muchachas - popis

Hlavním tématem prvního dílu je domácí násilí, ale znovu zde potkáme i známé postavy: Hortense, Garyho, Joséphine a Philippa. Hortense žije s Garym, který studuje hudbu, v New Yorku a chce se zde prosadit v módním průmyslu. Pak vstupuje na scénu Stella, jejíž život je na hony vzdálen od života celebrit v žáru velkoměsta. Rozhodla se utéct od otce tyrana, který bije matku a jako vůdce místní mafie ovládá celé městečko. Nikdo si netroufá postavit se mu. Stella se zoufale snaží žít normální život, uchránit své blízké před vlivem svého otce Raye, ale neustále se střetává s minulostí. Ať už při práci v Kovošrotu, kde pracuje jako řidička nákladního auta, či ve vztahu s ilegálním přistěhovalcem bez dokladů, s nímž má syna.

Zdánlivě nesourodé osudy hlavních postav se překvapivě spojí v nečekané pointě.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Katherine Pancolová: Muchachas užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.