Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Katharina Hagena: O spánku a mizení

Katharina Hagena: O spánku a mizení

Cena produktu Katharina Hagena: O spánku a mizení není známa.

 

Popis produktu Katharina Hagena: O spánku a mizení: Během jedné bezesné noci Ellen přemýšlí o událostech, které ji zavedly až tam, kde se nyní nachází - do velkého, neznámého města, kde žije sama s dcerou Orlou a pracuje ve výzkumném centru spánku,...  Více informací


Katharina Hagena: O spánku a mizení - popis

Během jedné bezesné noci Ellen přemýšlí o událostech, které ji zavedly až tam, kde se nyní nachází - do velkého, neznámého města, kde žije sama s dcerou Orlou a pracuje ve výzkumném centru spánku, zatímco sama spát nedokáže.

Před sedmnácti lety žila ve své rodné vesnici Grund poblíž Rýna, obklopené lesy. To léto strávila s Andreasem, který byl jejím nejlepším přítelem už od dětství, a se svojí první láskou, Lutzem. Lutz přijel do vesnice s otcem teprve nedávno, poté co se jeho rodiče rozvedli. Na konci léta je Ellen těhotná, čeká Orlu, Lutz zmizel a Andreas přestal mluvit.
Ellen se do Grundu vrací po sedmnácti letech spolu s dcerou, až když její matka leží na smrtelné posteli. Tajemství minulosti začnou pomalu vyplouvat na povrch. Ellen v Grundu pozná náměsíčného Benna, který se zabývá příběhem dezertéra, jenž se před sto lety ukrýval v okolních lesích. Ellen se po dlouhé době znovu toulá po lesích s milencem, jako to léto, kdy se všechno změnilo.
Ellen také potká starou paní Marthe, která se do vesnice právě přistěhovala. Netuší však, že je to Lutzova matka. Marthe se nikdy nevyrovnala se synovým zmizením a je přesvědčena, že ať už se mu stalo cokoli, má to něco společného s Ellen. Nikdo by se nenadál, že tato stará žena v tichosti sleduje všechny okolo sebe a že se rozhodla jednat…

Detaily
280 stran
český jazyk


Originální název: Vom Schlafen und Verschwinden
Jazyk: český jazyk
Rok vydání: 2013

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Katharina Hagena: O spánku a mizení užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.