Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Junot Díaz: A v tu chvíli je po lásce

Junot Díaz: A v tu chvíli je po lásce

Cena produktu Junot Díaz: A v tu chvíli je po lásce není známa.

 

Popis produktu Junot Díaz: A v tu chvíli je po lásce: Soubor volně zachycuje životní cesty Juniora, který přijíždí jako chlapec s matkou a bratrem za otcem do USA, přes jeho první citová a tělesná vzplanutí, pověstné sukničkaření až po nevěru, která ...  Více informací


Junot Díaz: A v tu chvíli je po lásce - popis

Soubor volně zachycuje životní cesty Juniora, který přijíždí jako chlapec s matkou a bratrem za otcem do USA, přes jeho první citová a tělesná vzplanutí, pověstné sukničkaření až po nevěru, která mu zásadně změní život – přijde o snoubenku a není schopen se z toho ani po letech vybabrat. Může za to jízlivý, téměř nepřítomný otec, jehož kratičké okamžiky přítomnosti v chlapcově životě mají spíš ničivý účinek? Nebo matka upřednostňující vymodleného staršího bratra? Nebo komplikovaný vztah se starším bratrem, k němuž Junior nikdy nenašel cestu, ale přesto se nedokáže vyrovnat s jeho smrtí?

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Junot Díaz: A v tu chvíli je po lásce užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.