Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Jude Deveraux: Proměny srdce

Jude Deveraux: Proměny srdce

Cena produktu Jude Deveraux: Proměny srdce není známa.

 

Popis produktu Jude Deveraux: Proměny srdce: V Proměnách srdce Jude Deveraux rozvíjí příběh z oblíbených Vánočních příběhů o dvou dětech, které si hrají na dohazovače. Co se stalo s Elim a Chelsea, když vyrostli? A proč se Eliho matka Mirand...  Více informací


Jude Deveraux: Proměny srdce - popis

V Proměnách srdce Jude Deveraux rozvíjí příběh z oblíbených Vánočních příběhů o dvou dětech, které si hrají na dohazovače. Co se stalo s Elim a Chelsea, když vyrostli? A proč se Eliho matka Miranda zamilovala před všemi těmi lety do Franka? Jak to ovlivnilo jejich společnou budoucnost? Eli a Chelsea se nevídali, dokud Eli nekoupil dům v rodném městě svého otce v Edileanu a nepozval Chelsea na návštěvu. Chelsea už má vlastní život a je si jistá, že z dětského přátelství nic víc být nemůže, ale přesto pozvání přijme – a s překvapením zjistí, že se Eli docela dost změnil. Dalším překvapením je pro ně záhada, na niž nečekaně narazí. Stejně jako v dětství musí spojit své síly, aby vyřešili obrovský problém. Otázka zní, co se stane, až tu záhadu vyřeší. Jsou úplně odlišní – mají vůbec společnou budoucnost?

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jude Deveraux: Proměny srdce užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.