Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Joy Fieldingová: Poprvé (váz.)

Joy Fieldingová: Poprvé (váz.)

Cena produktu Joy Fieldingová: Poprvé (váz.) není známa.

 

Popis produktu Joy Fieldingová: Poprvé (váz.): Joy Fieldingová: Poprvé Pětatřicetiletá atraktivní Mattie Hartová vede navenek spokojený rodinný život. Má hezkou dospívající dceru a její okouzlující manžel Jake je úspěšný právník. Ve skutečnost...  Více informací


Joy Fieldingová: Poprvé (váz.) - popis

Joy Fieldingová: Poprvé Pětatřicetiletá atraktivní Mattie Hartová vede navenek spokojený rodinný život. Má hezkou dospívající dceru a její okouzlující manžel Jake je úspěšný právník. Ve skutečnosti se jí však manželství po šestnácti letech rozpadá. Mattie ví o Jakeových milostných aférách a poslední dobou nepochybuje o tom, že má opět novou milenku a tentokrát jde o vážný vztah. Jake svou nevěru nijak nepopírá a od své ženy odejde. Mazitím se Mattie dozví šokující zprávu, která má osudově změnit nejen její život, ale život celé rodiny. Jake se dobrovolně vrací domů, aby svou ženu podpořil. Od toho okamžiku se začíná odvíjet neuvěřitelný příběh, v němž hlavní úlohu hraje láska. Krizová situace postupně Mattie i Jakea sbližuje, jejich manželství se stmeluje a poprvé po šestnácti letech si oba uvědomí, co pro ně láska skutečně znamená. Poprvé se opravdu navzájem poznávají a poprvé se k sobě ze své lásky vyznají.

Výrobce Ikar
Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Joy Fieldingová: Poprvé (váz.) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Poezie, Detektivky.