Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Joshilyn Jacksonová: Smolný rok

Joshilyn Jacksonová: Smolný rok

Cena produktu Joshilyn Jacksonová: Smolný rok není známa.

 

Popis produktu Joshilyn Jacksonová: Smolný rok: Pětačtyřicetiletá Ginny je přesvědčená, že je její rodina každých patnáct let stižena kletbou. Ona sama v patnácti otěhotněla a porodila dceru Lizu, jež ve svých patnácti udělala totéž. Teď uplynu...  Více informací


Joshilyn Jacksonová: Smolný rok - popis

Pětačtyřicetiletá Ginny je přesvědčená, že je její rodina každých patnáct let stižena kletbou. Ona sama v patnácti otěhotněla a porodila dceru Lizu, jež ve svých patnácti udělala totéž. Teď uplynulo dalších patnáct let a obě svobodné matky, Ginny i Liza, s hrůzou čekají, kdy dospívající Mosey zopakuje stejný scénář. Tentokrát však kletba na rodinu dopadá nečekaným způsobem… Mrazivý román o matkách, které byly samy ještě dětmi, když rodily, dívčích přátelstvích, dávno ztracených i znovu nalezených láskách, zradě, zneužití a zklamání, nenávisti a žárlivosti. A především o rodině a pevných poutech, která vytváří.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Joshilyn Jacksonová: Smolný rok užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Humor - beletrie.