Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Jonah Lehrer: Jak se rozhodujeme ?

Jonah Lehrer: Jak se rozhodujeme ?

Cena produktu Jonah Lehrer: Jak se rozhodujeme ? není známa.

 

Popis produktu Jonah Lehrer: Jak se rozhodujeme ?: Jonah Lehrer: Jak se rozhodujeme ? Máme se řídit instinktem, nebo racionální analýzou? Odpověď, jak vysvětluje Lehrer ve své chytré a čtivě napsané knize, záleží na situaci. Vědět, jaká metoda pře...  Více informací


Jonah Lehrer: Jak se rozhodujeme ? - popis

Jonah Lehrer: Jak se rozhodujeme ? Máme se řídit instinktem, nebo racionální analýzou? Odpověď, jak vysvětluje Lehrer ve své chytré a čtivě napsané knize, záleží na situaci. Vědět, jaká metoda přemýšlení funguje v jakém případě, je nejen velmi užitečné, ale také vzrušující. Autor nás zavede na nejrůznější místa a nechá nás vyslechnout celou řadu příběhů. Poví nám, jak fluktuace několika dopaminových neuronů zachránila bitevní loď během války v Perském zálivu a jak horečná aktivita jedné mozkové oblasti prostřednictvím rizikových půjček vyvolala realitní krizi. Představí nám vědce, kteří pomocí zobrazovacích metod studují, jak se lidé rozhodují při investování a při výběru politických kandidátů. Dozvíme se, jak lze s pomocí těchto nových poznatků zlepšit televizní show, lékařskou péči, vojenské zpravodajství nebo výkony v lize amerického fotbalu. Tak se moc nerozhodujte a kupte si tuto knihu!

Výrobce Dokořán
Druh Ze současnosti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jonah Lehrer: Jak se rozhodujeme ? užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.