Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Jerzy Kosinski: Kokpit

Jerzy Kosinski: Kokpit

Cena produktu Jerzy Kosinski: Kokpit není známa.

 

Popis produktu Jerzy Kosinski: Kokpit: Jerzy Kosinski: Kokpit Kosinského román, plný napětí, morálních otázek, fyzického a psychického násilí, strachu, sexu, ošklivosti, krutosti, ale i humoru a krásných lyrických pasáží, líčí osudy bý...  Více informací


Jerzy Kosinski: Kokpit - popis

Jerzy Kosinski: Kokpit Kosinského román, plný napětí, morálních otázek, fyzického a psychického násilí, strachu, sexu, ošklivosti, krutosti, ale i humoru a krásných lyrických pasáží, líčí osudy bývalého agenta americké tajné služby Tardena. Jednoho dne je okolnostmi donucen opustit svůj dosavadní život, skrývat se a neustále měnit identitu. To s sebou přináší i velkou osamělost, která se však střetává s jeho touhou po blízkém kontaktu s lidmi. Díky nezměrné vynalézavosti hrdina objeví způsob, jak vstupovat do života svých nic netušících obětí, manipulovat s nimi jak se mu zlíbí a využívat jich k uspokojení svých vlastních potřeb. Čím větší mu hrozí nebezpečí, tím odvážnější jsou jeho eskapády, tím nenasytnější jsou jeho sexuální tužby. Tarden není schopen žít bez fyzického napětí. Vyžívá se v intrikách, pohybuje se po Spojených státech i po Evropě, střídá nejrůznější společenská prostředí a zaměstnání, setkává se s nejrůznějšími lidmi v nejrůznějších situacích. Čtenář v nich často poznává kus sebe, svoje vlastní skryté fantazie i pasti, do kterých mnohdy sám padá.

Výrobce Dokořán
Druh Dobrodružné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jerzy Kosinski: Kokpit užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.