Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Jediná cesta vede nahoru - Matthewsová Carole

Jediná cesta vede nahoru - Matthewsová Carole

Cena:

269

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Jediná cesta vede nahoru - Matthewsová Carole: Příběh o tom, že důležitější než peníze jsou dobří přátelé a spokojená rodina Lily a Laurence Lamont-Jonesovi žijí v přepychu: tráví nákladné dovolené v exotických krajinách, své dvě děti posílají...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem ALBATROS MEDIA, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem ALBATROS MEDIA popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Jediná cesta vede nahoru - Matthewsová Carole - popis

Příběh o tom, že důležitější než peníze jsou dobří přátelé a spokojená rodina Lily a Laurence Lamont-Jonesovi žijí v přepychu: tráví nákladné dovolené v exotických krajinách, své dvě děti posílají do prestižní soukromé školy a vlastní krásný dům na venkově. Potom ale Laurence přijde o práci a zakrátko nato i o veškerý majetek. Jeho rodina se octne na ulici. Protože nemají kam jít, nakonec se uchýlí do zablešeného obecního domu v nechvalně známé oblasti. Jejich situace vypadá beznadějně. Laurencovi se dlouho nedaří najít zaměstnání a jedné noci je zloděj dokonce připraví o všechny zbylé cennosti. Zdá se, že vrátit se na výsluní bude zcela nemožné. Jenže Lamont-Jonesovi už o to možná ani nestojí. S pomocí nových přátel se pomalu staví na nohy a začínají si uvědomovat, že peníze a společenská prestiž nejsou v životě to nejdůležitější.

Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jediná cesta vede nahoru - Matthewsová Carole užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.