Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Jasinda Wilderová: Topím se v tobě

Jasinda Wilderová: Topím se v tobě

Cena produktu Jasinda Wilderová: Topím se v tobě není známa.

 

Popis produktu Jasinda Wilderová: Topím se v tobě: Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea. Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye....  Více informací


Jasinda Wilderová: Topím se v tobě - popis

Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea. Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství… a také pocit vinny. Přesto se ale naučí překonávat bolest i smutek a společně zjistí, jak důležité je odpuštění.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jasinda Wilderová: Topím se v tobě užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.