Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Jackie Collins: Smrtelné pokušení

Jackie Collins: Smrtelné pokušení

Cena:

66

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Jackie Collins: Smrtelné pokušení: Jackie Collins: Smrtelné pokušení Hollywood je podivuhodný svět sám o sobě, svět s vlastním zákony, nástrahami i morálkou. Také novinářka Madison je vtažena do tohoto světa klamu a přetvářky. Prav...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Luxor.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Luxor.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Jackie Collins: Smrtelné pokušení - popis

Jackie Collins: Smrtelné pokušení Hollywood je podivuhodný svět sám o sobě, svět s vlastním zákony, nástrahami i morálkou. Také novinářka Madison je vtažena do tohoto světa klamu a přetvářky. Pravdu o svém otci, který patřil k předním mafiánským bossům, se dozvídá v době, kdy je nucena řešit problém své identity. Madisonin ženatý přítel, hollywoodský herec Drexter, si totiž buduje hvězdnou kariéru a jeho manželství s Rosaitou, která je posedlá sexem, se mu málem stane osudným. Skutečně by nespoutaná Rosaita byla schopná usilovat o jeho život a najmout si vraha: Jakými zbraněmi se nakonec bude bojovat?

Výrobce Alpress
Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jackie Collins: Smrtelné pokušení užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Poezie, Detektivky.