Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Jack Canfield; Mark Victor Hansen: Slepičí polévka pro duši osamělého rodiče

Jack Canfield; Mark Victor Hansen: Slepičí polévka pro duši osamělého rodiče

Cena produktu Jack Canfield; Mark Victor Hansen: Slepičí pol... není známa.

 

Popis produktu Jack Canfield; Mark Victor Hansen: Slepičí polévka pro duši osamělého rodiče: Jack Canfield; Mark Victor Hansen: Slepičí polévka pro duši osamělého rodiče Každý osamělý rodič má svůj jedinečný příběh, ale všechny je jako korálky spojuje nitka naděje a útěchy. Role osamělého...  Více informací


Jack Canfield; Mark Victor Hansen: Slepičí polévka pro duši osamělého rodiče - popis

Jack Canfield; Mark Victor Hansen: Slepičí polévka pro duši osamělého rodiče Každý osamělý rodič má svůj jedinečný příběh, ale všechny je jako korálky spojuje nitka naděje a útěchy. Role osamělého rodiče se může někdy zdát nezvládnutelná, ale věřte, že ta náročná povinnost přináší i bezpočet radostných a vítězných okamžiků. Na stránkách této knihy najdete inspiraci a rady, jež vám pomůžou překonat těžké chvíle a dodají vám naději pro všechny další dny, kdy se budete trápit, že svou roli nezvládáte podle svých představ – a především vám připomenou, že právě vy máte zásadní význam pro současný i budoucí život svých dětí.

Výrobce Práh

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jack Canfield; Mark Victor Hansen: Slepičí polévka pro duši osamělého rodiče užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.