Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

J.A. Redmerski: Na hraně věčnosti

J.A. Redmerski: Na hraně věčnosti

Cena produktu J.A. Redmerski: Na hraně věčnosti není známa.

 

Popis produktu J.A. Redmerski: Na hraně věčnosti: Camryn Bennettová nikdy nebyla šťastnější. Pět měsíců poté, co náhodou potkala Andrewa Parrishe, ji požádal o ruku a zdá se, že před sebou mají jen krásné zítřky. Společné zítřky... A přesto jejic...  Více informací


J.A. Redmerski: Na hraně věčnosti - popis

Camryn Bennettová nikdy nebyla šťastnější. Pět měsíců poté, co náhodou potkala Andrewa Parrishe, ji požádal o ruku a zdá se, že před sebou mají jen krásné zítřky. Společné zítřky... A přesto jejich lásce zasadí osud tvrdý úder. Andrew nechápe, jak se to mohlo stát, ale je pevně rozhodnutý jít dál, a to i ve chvíli, kdy si uvědomí, že jeho cit ke Camryn v sobě ukrývá také moře bolesti a že přetvářka začíná být smrtelně nebezpečná. Je však pevně přesvědčený dokázat, že jejich láska je osudová a přežije cokoliv... Pokračování knihy Na hraně zapomnění o dvou mladých lidech, kteří lásku rozhodně nehledali. Ona si je však našla sama.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu J.A. Redmerski: Na hraně věčnosti užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Humor - beletrie.