Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Historky

Historky

Cena produktu Historky není známa.

 

Popis produktu Historky: Povídky, črty, vyprávěnky vzpomínkového charakteru v podání člověka, který má za sebou zajímavý lidský osud i profese. Lékařka, překladatelka, nyní senátorka ve své knize vzpomíná na Janu Brejchov...  Více informací


Historky - popis

Povídky, črty, vyprávěnky vzpomínkového charakteru v podání člověka, který má za sebou zajímavý lidský osud i profese. Lékařka, překladatelka, nyní senátorka ve své knize vzpomíná na Janu Brejchovou a Terezu Brodskou, na akademiky Buriana a Wichterleho, na Miloše Formana, Josefa Jíru, Evalda Schorma a Jiřího Šlitra, na Dicka Francise a další, k jejichž jménům není třeba nic dodávat. A vypráví také o lidech širší veřejnosti neznámých, o své rodině, o pacientech z oddělení popálenin, nezapomíná ani na kamarády z lyží a ze skal a na své kolegy z práce a přátele z Ameriky. Ve všech objevila nevšednost a neobyčejnost. Jaroslava Moserová-Davidová se totiž umí dívat (a viděné i nakreslit). (na koho se nezapomíná)

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Historky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.