Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Hannah Howell: Milenec z Vysočiny

Hannah Howell: Milenec z Vysočiny

Cena produktu Hannah Howell: Milenec z Vysočiny není známa.

 

Popis produktu Hannah Howell: Milenec z Vysočiny: Silná potřeba vymanit se z rodinného kruhu vedla Gregora MacFingala Camerona k rozhodnutí najít si bohatou nevěstu. Padl však do rukou únoscům, kteří ho uvěznili v chladné cele. Brzy poznává vylek...  Více informací


Hannah Howell: Milenec z Vysočiny - popis

Silná potřeba vymanit se z rodinného kruhu vedla Gregora MacFingala Camerona k rozhodnutí najít si bohatou nevěstu. Padl však do rukou únoscům, kteří ho uvěznili v chladné cele. Brzy poznává vylekanou mladou ženu, která ho odvrátí od původního záměru dobře se oženit. Po odvážném společném útěku rád vyhoví žádosti Alany Murrayové, aby jí pomohl zachránit sestru. Zmámen její přitažlivostí Cameron krásnou Alanu svede a od té chvíle se trápí nevyřčeným příslibem. Alana ví, že společně prožité nebezpečí a zoufalství jí dalo přítele, jenž je ochoten bojovat o její sestru. Ale Gregorovo vzrušující svádění jí vyráží dech a ona využívá této jediné možnosti, aby prožila skutečnou vášeň, než bude její osud zpečetěn předem domluveným sňatkem. Nečeká, že z románku se vyvine láska, která všechno změní.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hannah Howell: Milenec z Vysočiny užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.