Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Hana Hindráková: Karibu Keňa

Hana Hindráková: Karibu Keňa

Cena produktu Hana Hindráková: Karibu Keňa není známa.

 

Popis produktu Hana Hindráková: Karibu Keňa: Sára Ječmínková se po zklamání v osobním životě rozhodne začít znovu – a to od základu. Rodnou zemi nechává za zády a jako delegátka cestovní kanceláře odjíždí do Keni. Ta jí hned od první chvíle ...  Více informací


Hana Hindráková: Karibu Keňa - popis

Sára Ječmínková se po zklamání v osobním životě rozhodne začít znovu – a to od základu. Rodnou zemi nechává za zády a jako delegátka cestovní kanceláře odjíždí do Keni. Ta jí hned od první chvíle učaruje a její život dostává nový rozměr. Se všemi klady a přese všechny zápory, které život v okouzlující, ale také velmi chudé a povolebními nepokoji zmítané exotické zemi nabízí.
Seznamuje se s Benem Okongem, jenž pochází z kmene Luo, dozvídá se o tradičních kmenových rituálech a zvycích. A zamiluje se. Je tu však také někdo, kdo Sáře nový život nepřeje a ohrožuje ji černou magií.
Podaří se Sáře vytoužené a přitom tak křehké štěstí v Keni ubránit?

Výrobce Ikar

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hana Hindráková: Karibu Keňa užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Poezie, Detektivky.