Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Haidler Jaroslav: Prokletá setba

Haidler Jaroslav: Prokletá setba

Cena produktu Haidler Jaroslav: Prokletá setba není známa.

 

Popis produktu Haidler Jaroslav: Prokletá setba: Příběh člověka, který se postavil proti proudu Prokletá setba je původní český román odehrávající se na pozadí skutečných historických událostí ve vypjatých okamžicích našich dějin druhé třetiny ...  Více informací


Haidler Jaroslav: Prokletá setba - popis

Příběh člověka, který se postavil proti proudu

Prokletá setba je původní český román odehrávající se na pozadí skutečných historických událostí ve vypjatých okamžicích našich dějin druhé třetiny 20. století. Jaroslav Haidler, autor úspěšného titulu Jobova zvěst, je čtenáři přibližuje prostřednictvím důstojníka německé špionáže, který se kvůli nesouhlasu s Hitlerovou nacistickou politikou rozhodne spolupracovat s československou výzvědnou službou. Při dobrodružné četbě plné vzrušujících zápletek a mimořádně živě prokreslených hrdinů se stanete mimo jiné svědky jednání s prezidenty Benešem, Háchou, Gottwaldem i Eisenhowerem, budete vtaženi do zákulisí protinacistického odboje a partyzánských akcí. Ve další části popisující poválečné období a činnost špionážních služeb pak doprovodíte hlavní postavu při odhalování pokusů na lidech s novou biologickou zbraní až k velice překvapující závěrečné pointě.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Haidler Jaroslav: Prokletá setba užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.