Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Graeme Simsion: Projekt Manželka - Láska není žádná věda!

Graeme Simsion: Projekt Manželka - Láska není žádná věda!

Cena produktu Graeme Simsion: Projekt Manželka - Láska není ... není známa.

 

Popis produktu Graeme Simsion: Projekt Manželka - Láska není žádná věda!: Originální, humorný, dojemný i romantický příběh se svérázným a naprosto neodolatelným hlavním hrdinou vás zaručeně pobaví! Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník... Don Til...  Více informací


Graeme Simsion: Projekt Manželka - Láska není žádná věda! - popis

Originální, humorný, dojemný i romantický příběh se svérázným a naprosto neodolatelným hlavním hrdinou vás zaručeně pobaví!

Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník...

Don Tillman se chce oženit, ale stále nemůže najít tu pravou. Jeho problém má vyřešit Projekt Manželka, a tak navrhne šestnáctistránkový dotazník, který mu má pomoci najít dokonalou partnerku. Rozhodně to nemá být barmanka, kuřačka, která ještě navíc ráda pije alkohol a chodí věčně pozdě.

Ale Rosie Jarmanová je přesně taková! Taky je energická, inteligentní a krásná a i ona někoho hledá – chce poznat svého biologického otce. Při svém pátrání narazí na profesora genetiky Dona a ve vteřině mu obrátí život naruby...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Graeme Simsion: Projekt Manželka - Láska není žádná věda! užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.