Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Gerge Blecher: Jsou i jiní lidé

Gerge Blecher: Jsou i jiní lidé

Cena produktu Gerge Blecher: Jsou i jiní lidé není známa.

 

Popis produktu Gerge Blecher: Jsou i jiní lidé: Gerge Blecher: Jsou i jiní lidé New York jako vystřižený z filmových povídek Woodyho Allena Starší muž pokoušející se pochopit duševní pochody svých dospívajících dětí. Mladá žena na cestě za velk...  Více informací


Gerge Blecher: Jsou i jiní lidé - popis

Gerge Blecher: Jsou i jiní lidé New York jako vystřižený z filmových povídek Woodyho Allena Starší muž pokoušející se pochopit duševní pochody svých dospívajících dětí. Mladá žena na cestě za velkým životním osudem. Děvčátko tmavé pleti, které nejenže neumí bruslit, ale na kluzišti navíc dostane své první měsíčky. Rozverný učitel anglické literatury, který se na sklonku kariéry pouští do zápasu s Čechovem. Tito a mnozí další hrdinové povídek George Blechera chodí po ulicích New Yorku, potkávají se, dívají se po sobě, přenášejí na sebe navzájem své sny a touhy a - nerozumějí si. Neporozumění, neschopnost komunikovat, neschopnost vůbec plnohodnotně prožít své city je základním údělem těchto lidí; a úporná snaha tyto překážky překonat je smyslem jejich života.

Výrobce Host

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Gerge Blecher: Jsou i jiní lidé užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.