Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Gaelen Foley: Můj hříšný markýz

Gaelen Foley: Můj hříšný markýz

Cena produktu Gaelen Foley: Můj hříšný markýz není známa.

 

Popis produktu Gaelen Foley: Můj hříšný markýz: Markýz z Rotherstonu je členem klubu Inferno. V očích londýnské smetánky jsou jeho členové zhýralci a záletníci a žádná dobře vychovaná mladá dáma z vysoké společnosti, která dbá na svou pověst, b...  Více informací


Gaelen Foley: Můj hříšný markýz - popis

Markýz z Rotherstonu je členem klubu Inferno. V očích londýnské smetánky jsou jeho členové zhýralci a záletníci a žádná dobře vychovaná mladá dáma z vysoké společnosti, která dbá na svou pověst, by si s žádným z gentlemanů tohoto skandálního klubu nic nezačala. Ve skutečnosti se ovšem jedná o tajný Řád, jehož agenti jsou vysíláni v utajení na nebezpečné mise po celé Evropě. Jejich prvořadým úkolem je chránit krále a zemi.

Max Rotherstone chce očistit své jméno a vrátit čest své rodině a jediný způsob jak toho dosáhnout je: oženit se s půvabnou a dokonalou dámou, jejíž pověst je bez poskvrny.
Ze seznamu vhodných dam padne jeho volba na slečnu Daphne Starlingovou, která dala košem už několika nápadníkům, z nichž jeden jí téměř zničil pověst. I přesto, že její reputace není zrovna bez poskvrny, Maxe okouzlí. Je ochotný udělat cokoli, aby očistil Dapheinu pověst, získal její ruku a dokázal, že i on se může stát dokonalým manželem…

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Gaelen Foley: Můj hříšný markýz užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.