Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Frederick Forsyth: Mistr klamu

Frederick Forsyth: Mistr klamu

Cena produktu Frederick Forsyth: Mistr klamu není známa.

 

Popis produktu Frederick Forsyth: Mistr klamu: Frederick Forsyth: Mistr klamu Sam McCready je šéfem oddělení britské tajné služby SIS, které má na starosti klamání protivníka, dezinformace a psychologické operace. V devadesátých letech se však...  Více informací


Frederick Forsyth: Mistr klamu - popis

Frederick Forsyth: Mistr klamu Sam McCready je šéfem oddělení britské tajné služby SIS, které má na starosti klamání protivníka, dezinformace a psychologické operace. V devadesátých letech se však svět rychle mění. Sovětský svaz se rozpadl, z mapy Berlína zmizela proslulá zeď, takže nyní bude možné omezit i rozsah činnosti SIS. Jako první by měl odejít právě McCready. McCreadyho zástupce líčí šéfům SIS čtyři nejúspěšnější akce svého nadřízeného a v roli obhájce se tak snaží nejužší vedení agentury přesvědčit o jeho profesních zásluhách. Mistr klamu, hazardní hráč McCready, prošel všemi fázemi studené války. Jako agent v terénu přelézal drátěné překážky mezi NDR a NSR, hrál hlavní roli v rafinované zpravodajské hře mezi sovětskou KGB a americkou CIA, jako hrdina se utkal s teroristy IRA, kteří se pokusili získat od libyjské tajné služby zásilku výbušnin a zbraní. Byl nucen vzdát se exotické dovolené v tropech a odjet na britské závislé území v Karibiku, kde začal boj, v němž se střetává hrubá síla a zastrašování s McCreadyho vychytralostí... Souboje na neviditelné frontě, jež vyžadují pevné nervy, rozhodnost, umění kombinace a odvahu riskovat, popisuje Frederick Forsyth brilantním vypravěčským stylem, v němž spojil znalost prostředí se strhujícím dějovým napětím.

Výrobce Ikar
Druh Dobrodružné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Frederick Forsyth: Mistr klamu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.