Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Frederick Forsyth: Kvintet

Frederick Forsyth: Kvintet

Cena produktu Frederick Forsyth: Kvintet není známa.

 

Popis produktu Frederick Forsyth: Kvintet: Frederick Forsyth: Kvintet Pět povídek velkého vypravěče Fredericka Forsytha sice čtenáře zavádí do nejrůznějších míst a časů, všechny však spojuje napětí, eskalace příběhu a propracovanost děje. ...  Více informací


Frederick Forsyth: Kvintet - popis

Frederick Forsyth: Kvintet Pět povídek velkého vypravěče Fredericka Forsytha sice čtenáře zavádí do nejrůznějších míst a časů, všechny však spojuje napětí, eskalace příběhu a propracovanost děje. Kriminálně zabarvená próza Veterán pojednává o pátrání po mužích, kteří se v Londýně dopustili brutálního zločinu; Zázrak nás naproti tomu zavádí do válečné Sieny. Povídka Občan se odehrává v současnosti na letišti Heathrow, čtvrtý text, pojmenovaný Jak na věc, je zase věnován prostředí uměleckých aukcí. Soubor uzavírá Šumící vánek, vyprávění líčící bitvu u Little Big Hornu a masakr vojáků generála Custera.

Výrobce Knižní Klub
Druh Dobrodružné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Frederick Forsyth: Kvintet užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.