Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Eve Berlinová: Hrana touhy

Eve Berlinová: Hrana touhy

Cena produktu Eve Berlinová: Hrana touhy není známa.

 

Popis produktu Eve Berlinová: Hrana touhy: Zkušený sexuální dominant Dante di Matteo poznal Karu Crawfordovou ještě na střední škole. Nikdy by ho však nenapadlo, že když se po dvanácti letech znovu střetnou, její nejtemnější fantazie budou...  Více informací


Eve Berlinová: Hrana touhy - popis

Zkušený sexuální dominant Dante di Matteo poznal Karu Crawfordovou ještě na střední škole. Nikdy by ho však nenapadlo, že když se po dvanácti letech znovu střetnou, její nejtemnější fantazie budou stejné jako ty jeho. I Kara je překvapená – nečeká, že by našla muže, který ji dokáže sexuálně uspokojit, jenomže potom prožije jednu z nejneuvěřitelnějších nocí svého života. Prudká vášeň Danteho a Karu ještě více sbližuje, hrozí však, že hluboko zakořeněný strach v nich obou je od sebe znovu oddělí – pokud se jim nepodaří přijmout bolest s rozkoší… Druhá kniha z volné série Evy Berlinové.

Výrobce Ikar

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Eve Berlinová: Hrana touhy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Poezie, Detektivky.