Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Elizabeth Spellerová: Návrat kapitána Johna Emmetta

Elizabeth Spellerová: Návrat kapitána Johna Emmetta

Cena produktu Elizabeth Spellerová: Návrat kapitána Johna Em... není známa.

 

Popis produktu Elizabeth Spellerová: Návrat kapitána Johna Emmetta: Skvělý historický krimi román s nádechem tajemství Píše se rok 1921. Tři roky po válce je svět úplně jiný, než jaký byl za doby krále Eduarda. Laurence Bartram žije v Londýně po válce osamělý ž...  Více informací


Elizabeth Spellerová: Návrat kapitána Johna Emmetta - popis

Skvělý historický krimi román s nádechem tajemství

Píše se rok 1921. Tři roky po válce je svět úplně jiný, než jaký byl za doby krále Eduarda. Laurence Bartram žije v Londýně po válce osamělý život. Snaží se vyrovnat se smrtí manželky a dítěte při porodu a s traumaty ze Západní fronty, a tak píše knihu o dějinách londýnských kostelů. Náhle však je nucen opustit svůj klidný život a vrátit se do nejtemnějších časů války — sestra jeho bývalého spolužáka, kapitána Johna Emmetta, ho přesvědčí, aby se pokusil zjistit, co vedlo jejího bratra k sebevraždě.

Co spojuje skupinu válečných básníků a spor mezi plukovníky? Byla Emmettova smrt opravdu sebevraždou, nebo spíš chybějícím dílkem v sérii dalších podezřelých úmrtí? Laurence se snaží znovu začít žít, ale poznává, že nic není tak, jak se zdá, a že i jeho nejbližší mají svá tajemství.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Elizabeth Spellerová: Návrat kapitána Johna Emmetta užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.