Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

E. L. James: Fifty Shades of Grey 1

E. L. James: Fifty Shades of Grey 1

Cena produktu E. L. James: Fifty Shades of Grey 1 není známa.

 

Popis produktu E. L. James: Fifty Shades of Grey 1: Romantické, osvobozující a zcela neodolatelné čtení. Světový bestseller. Trilogie Fifty Shades of Grey vás uchvátí, získá si vás a zůstane ve vás navždy. Když studentka literatury Anastasia Steelo...  Více informací


E. L. James: Fifty Shades of Grey 1 - popis

Romantické, osvobozující a zcela neodolatelné čtení. Světový bestseller. Trilogie Fifty Shades of Grey vás uchvátí, získá si vás a zůstane ve vás navždy. Když studentka literatury Anastasia Steelová dělá rozhovor s úspěšným podnikatelem Christianem Greyem, shledá ho velmi zajímavým, ale zároveň hluboce odstrašujícím. V domnění, že rozhovor se nevyvedl, snaží se ho vypustit z mysli. On se však najednou nečekaně objeví v prodejně, kde pracuje jako brigádnice a pozve ji na schůzku. Grey je mučen svými vnitřními démony a vyčerpán úsilím mít je pod kontrolou. Vášnivý milostný poměr s ním odhalí Aně mnohé o jejích vlastních touhách, stejně tak jako temná tajemství, která Grey skrývá před zraky veřejnosti. Bezelstná a nezkušená Ana je šokována zjištěním, že tento muž ji přitahuje. A když on se snaží vyhýbat se jí, chce ho tím víc.

Výrobce Slovart

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu E. L. James: Fifty Shades of Grey 1 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.