Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Dům s minulostí

Dům s minulostí

Cena produktu Dům s minulostí není známa.

 

Popis produktu Dům s minulostí: Dům s minulostí - Brown Sandra Laura Nolanová je nejhezčí a nejbohatší dívka z města Gregory. Vlastně byla. Po smrti svého otce zjišťuje, že jí odkázal především dluhy, a jí nezbývá nic jiného než...  Více informací


Dům s minulostí - popis

Dům s minulostí - Brown Sandra Laura Nolanová je nejhezčí a nejbohatší dívka z města Gregory. Vlastně byla. Po smrti svého otce zjišťuje, že jí odkázal především dluhy, a jí nezbývá nic jiného než prodat dům, ve kterém její rodina žila po mnoho generací. Dům, kde každá věc má svůj příběh, svou historii. Dům, který miluje. A aby toho nebylo málo málo, jediným kupcem, který má opravdový zájem, je muž nevalné pověsti James Paden. Kdysi byl z města vyhoštěn a nyní se vrací. A s ním přicházejí problémy, ostatně jako vždy, s ním přichází překvapení, a také něco, co Laura ještě nikdy nepoznala. Vášeň. Jenomže... Nejde z jeho strany jen o kalkul?

Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dům s minulostí užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.