Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Dick Francis: V šachu

Dick Francis: V šachu

Cena produktu Dick Francis: V šachu není známa.

 

Popis produktu Dick Francis: V šachu: Dick Francis: V šachu Tor Kelsey pracuje v utajení pro bezpečnostní službu Jockey Clubu a pomáhá policii usvědčit podvodníky a zloděje. Právě teď sleduje největšího gaunera ze všech, Julia Apolla ...  Více informací


Dick Francis: V šachu - popis

Dick Francis: V šachu Tor Kelsey pracuje v utajení pro bezpečnostní službu Jockey Clubu a pomáhá policii usvědčit podvodníky a zloděje. Právě teď sleduje největšího gaunera ze všech, Julia Apolla Filmera. Všichni vědí, že si objednal vraždu stájníka, ale zločin se nepodařilo prokázat. Možná proto, že svědkové byli vyděšení k smrti… Tor se vydává na cestu, která má vést k Filmerovu usvědčení. Jejím dějištěm bude Velký transkontinentální dostihový vlak, který napříč Kanadou veze koně, jejich stájníky, diváky, bohaté majitele – a také Filmera a jeho možnou další oběť. Tor, převlečený za číšníka, nesmí Filmera pustit z očí, ale úkol mu komplikuje jedna nepříjemnost za druhou včetně skupiny herců, která přímo ve vlaku inscenuje detektivní příběh pro pobavení cestujících. Je jisté, že dřív nebo později se v uhánějícím vlaku má odehrát vražda – a nebude to jen pouhý herec, kdo bude mít na rukou krev.

Výrobce Knižní Klub
Druh Detektivní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dick Francis: V šachu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.