Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Deník lhářky

Deník lhářky

Cena produktu Deník lhářky není známa.

 

Popis produktu Deník lhářky: Jeanne má na první pohled vše, co si kdy přála. Dokonalou rodinu, spoustu peněz, nádherný dům… Ale zdi luxusního domova mnohé skrývají. Je v nich ukryta pravda o skutečném charakteru jejího manžel...  Více informací


Deník lhářky - popis

Jeanne má na první pohled vše, co si kdy přála. Dokonalou rodinu, spoustu peněz, nádherný dům… Ale zdi luxusního domova mnohé skrývají. Je v nich ukryta pravda o skutečném charakteru jejího manžela, pravda o pravých důvodech problémů jejího syna. Pravda o ní samotné. O tom, že mnoho let sama sobě lže, že nechce vidět věci, které by vidět měla. Nevidí je, neboť je z různých důvodů nechce řešit. Pak se však v jejím životě objeví Ali. Výstřední žena, jež Jeanne fascinuje, zároveň jí příšerně "leze na nervy". Prostřednictvím Ali se Jeanne postupně učí vidět věci v jejich pravém světle. Bude však trvat dlouho, než to zvládne. Bude ji stát hodně sil, než si připustí pravdu o svém manželství, o své rodině a o sobě samé především. Nebude to bezbolestné a někoho to bude stát život.

Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Deník lhářky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.