Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

David Lodge: Svět je malý

David Lodge: Svět je malý

Cena produktu David Lodge: Svět je malý není známa.

 

Popis produktu David Lodge: Svět je malý: David Lodge: Svět je malý Druhý díl profesorské trilogie Anglický spisovatel David Lodge si svými humoristickými romány z univerzitního prostředí získal i u nás mnoho čtenářů. Profesorské hrátky s...  Více informací


David Lodge: Svět je malý - popis

David Lodge: Svět je malý Druhý díl profesorské trilogie Anglický spisovatel David Lodge si svými humoristickými romány z univerzitního prostředí získal i u nás mnoho čtenářů. Profesorské hrátky s vtipnou bravurou i moudrou ironií rozehrávají ve známých kulisách fiktivní anglické univerzity dějové peripetie jednoho letního semestru. V knize však nejde jen o kvalitní zábavu: je jí třeba připsat k dobru i fakt, že čtenář se v románu seznámí se základními informacemi o fascinujícím vědním oboru, zkoumajícím procesy lidského myšlení.

Výrobce Mladá Fronta
Druh Humorné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu David Lodge: Svět je malý užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Poezie, Detektivky.