Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Dan Rhodes: Vezmi si mě

Dan Rhodes: Vezmi si mě

Cena produktu Dan Rhodes: Vezmi si mě není známa.

 

Popis produktu Dan Rhodes: Vezmi si mě: Titul svou formou navazující na Rhodesovu Antropologii: stovka tragikomických, absurdních, poťouchlých i cynických historek a situací spajtých se vstupem do manželství. Dan Rhodes (1972) je britsk...  Více informací


Dan Rhodes: Vezmi si mě - popis

Titul svou formou navazující na Rhodesovu Antropologii: stovka tragikomických, absurdních, poťouchlých i cynických historek a situací spajtých se vstupem do manželství. Dan Rhodes (1972) je britský prozaik. Debutoval v roce 2000 sbírkou „101 povídek o lásce“ s názvem Antropologie. Hýčká si pozici na okraji literárního dění, a na svém blogu s oblibou zveřejňuje negativní recenze na svoje knihy. Přesto se dočkal čtenářského úspěchu, kritického ocenění a překladů do mnoha jazyků. Rhodesovým tématem jsou milostné vztahy, líčené s poťouchlým humorem, plné bizarních zvratů a podbarvené nostalgií a smutkem.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dan Rhodes: Vezmi si mě užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.