Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

COOBOO Čemu jsem věřila - Huntley Fitzpatricková

COOBOO Čemu jsem věřila - Huntley Fitzpatricková

Cena:

230

Hlídat lepší cenu

Popis produktu COOBOO Čemu jsem věřila - Huntley Fitzpatricková: Gwen Castleová si vždycky představovala, jak jednoho krásného dne opustí ostrov, na kterém vyrůstala. Ostrov, kde se mimo letní sezonu nic zajímavého neděje, kde potkává stále ty samé tváře a kde ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Booktook.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Booktook.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

COOBOO Čemu jsem věřila - Huntley Fitzpatricková - popis

Gwen Castleová si vždycky představovala, jak jednoho krásného dne opustí ostrov, na kterém vyrůstala. Ostrov, kde se mimo letní sezonu nic zajímavého neděje, kde potkává stále ty samé tváře a kde se nic neutají. Ovšem toto léto bude vše jinak, protože na ostrov přijíždí na letní brigádu Cassidy Somers, kluk, kterého Gwen nechtěla už nikdy vidět. Zatímco on je neuvěřitelně pohledný a pochází z bohaté rodiny, její rodiče se celý rok dřou, aby dokázali splatit účty za léčbu Gwenina bratra. Zdá se, že nemohou být odlišnější – navíc mezi nimi jako bouřkový mrak visí událost, která se stala na jaře a na niž by Gwen nejraději zapomněla. Ale společná brigáda a dlouhé léto dokáží zázraky. Román plný touhy, lítosti, humoru a obtížných rozhodnutí od autorky knihy Můj život u sousedů.

Výrobce Cooboo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu COOBOO Čemu jsem věřila - Huntley Fitzpatricková užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.