Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Charlotte Valandreyová: Srdeční záležitost

Charlotte Valandreyová: Srdeční záležitost

Cena produktu Charlotte Valandreyová: Srdeční záležitost není známa.

 

Popis produktu Charlotte Valandreyová: Srdeční záležitost: Autobiografický příběh hledání pravdy o vlastním srdci Francouzská herečka a spisovatelka Charlotte Valandreyová podstoupila v roce 2005 transplantaci srdce. Měsíc poté, co se o zákroku zmínila č...  Více informací


Charlotte Valandreyová: Srdeční záležitost - popis

Autobiografický příběh hledání pravdy o vlastním srdci
Francouzská herečka a spisovatelka Charlotte Valandreyová podstoupila v roce 2005 transplantaci srdce. Měsíc poté, co se o zákroku zmínila čtenářům ve své první knize, dostala Charlotte anonymní dopis: „Znám srdce, které ve Vás bije. Miloval jsem ho...“ Ta slova ji natolik vyvedla z míry, že začala mít opakované noční můry, naléhavé pocity déja-vu a prožívala nepředvídatelné vnitřní změny.
Pro Charlottu tím začalo velmi zvláštní pátrání. Snažila se pochopit co nejvíce, aby se mohla od hluboce prožívaných emocí osvobodit. Skutečně je v ní ještě jeden život? Komu patřilo její srdce? Odpověď na tuto otázku jí pomáhají najít záhadný jasnovidec, její partner – kardiolog, racionální psychoanalytička a profesor vázaný lékařským tajemstvím. Charlotte, matka bojovnice a žena, která si umí užívat života plnými doušky, pátrá po pravdě a čtenář se s ní vydává na cestu plnou záhad, spojených s buněčnou pamětí bloudícího srdce.
Tato cesta nás možná dovede až k jejímu konečnému životnímu cíli. K vysněné velké lásce.

Výrobce Mladá Fronta

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Charlotte Valandreyová: Srdeční záležitost užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.