Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Cathy Kelly: Kouzlo Vánoc

Cathy Kelly: Kouzlo Vánoc

Cena produktu Cathy Kelly: Kouzlo Vánoc není známa.

 

Popis produktu Cathy Kelly: Kouzlo Vánoc: Štěstí nejsou žádné čáry Ve své první povídkové knize vypráví Cathy Kelly poutavé příběhy mnoha pozoruhodných hrdinek, v nichž zaručeně poznáte samy sebe nebo své blízké. Zažila to každá z nás, ta...  Více informací


Cathy Kelly: Kouzlo Vánoc - popis

Štěstí nejsou žádné čáry
Ve své první povídkové knize vypráví Cathy Kelly poutavé příběhy mnoha pozoruhodných hrdinek, v nichž zaručeně poznáte samy sebe nebo své blízké. Zažila to každá z nás, takové běžné všední trable i vážné situace, ať je to nevítaná vánoční návštěva, na kterou se ani trochu netěšíte, soupeření se sestrou, nedorozumění s matkou, smutek, když nám zůstane prázdné hnízdo, nenaplněná touha po dítěti, radost, kterou si odpíráte, samota po bolestivém rozchodu nebo zrada kamarádky. Cathy Kelly své hrdinky líčí s hlubokým pochopením, s laskavostí, moudrým nadhledem a humorem.

Výrobce Bb Art

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cathy Kelly: Kouzlo Vánoc užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.