Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Callen Gayle: Lekce svádění

Callen Gayle: Lekce svádění

Cena produktu Callen Gayle: Lekce svádění není známa.

 

Popis produktu Callen Gayle: Lekce svádění: Grace Banburyová je šokovaná, když se dozví, že ji její matka použila jako hlavní cenu v karetní hře. Grace má jiné plány a potřebuje, aby muž, který ji vyhrál, na ně přistoupil. Daniela Throckmo...  Více informací


Callen Gayle: Lekce svádění - popis

Grace Banburyová je šokovaná, když se dozví, že ji její matka použila jako hlavní cenu v karetní hře. Grace má jiné plány a potřebuje, aby muž, který ji vyhrál, na ně přistoupil.
Daniela Throckmortena, nechvalně proslulého prostopášníka z rodiny se skandální pověstí, nikdy pýřící se panny nezajímaly. Krásná Grace ho však přitahuje. Navrhne mu zajímavou sázku: On se ji pokusí okouzlit a svést, zatímco ona mu musí odolat. Pokud se jí to podaří, vyhraje dost peněz, aby měla zajištěnou budoucnost. Pokud vyhraje on..., bude jeho. Daniel nikdy nepoznal takové pokušení a rozhodně nemá v úmyslu prohrát.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Callen Gayle: Lekce svádění užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.