Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Brána Legenda o krvi a lásce - Tereza Mellvile

Brána Legenda o krvi a lásce - Tereza Mellvile

Cena produktu Brána Legenda o krvi a lásce - Tereza Mellvile není známa.

 

Popis produktu Brána Legenda o krvi a lásce - Tereza Mellvile: Londýn 1888. Je parné léto a ve městě se mluví jen o Jacku Rozparovači. Šílený vrah si své oběti vybírá mezi dívkami, jež na ulici provozují prostituci, mezi stvořeními, jejichž život visí na tenk...  Více informací


Brána Legenda o krvi a lásce - Tereza Mellvile - popis

Londýn 1888. Je parné léto a ve městě se mluví jen o Jacku Rozparovači. Šílený vrah si své oběti vybírá mezi dívkami, jež na ulici provozují prostituci, mezi stvořeními, jejichž život visí na tenkém vlásku, který sériový vrah navždy přetíná. Mezi dívkami jako Muriel Gravesová, která své tělo prodává mezi spodní vrstvou společnosti. Právě v této době potká Muriel někoho, kdo by navždy mohl změnit její život. Je to komtesa Susan Ballantyneová a mezi oběma ženami, byť tolik rozdílnými, se okamžitě zrodí pevné a věrné přátelství. Susan chce chránit Muriel před Rozparovačem, a tak se obrátí na Nathana Odella, inspektora Scotland Yardu, pověřeného vyšetřováním těchto zločinů. A tehdy začíná hon na vraha, v němž se láska a smrt protínají v ďábelské spirále.

Výrobce Brána

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Brána Legenda o krvi a lásce - Tereza Mellvile užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Poezie, Detektivky.