Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Bertrice Small: Lucianna

Bertrice Small: Lucianna

Cena produktu Bertrice Small: Lucianna není známa.

 

Popis produktu Bertrice Small: Lucianna: Hrdinkou třetího dílu cyklu Dcery obchodníka s hedvábím je třetí dcera florentského kupce Giovanniho Pietro d’Angela a jeho ženy Orianny, půvabná Lucianna. Není tak krásná ani temperamentní jako j...  Více informací


Bertrice Small: Lucianna - popis

Hrdinkou třetího dílu cyklu Dcery obchodníka s hedvábím je třetí dcera florentského kupce Giovanniho Pietro d’Angela a jeho ženy Orianny, půvabná Lucianna. Není tak krásná ani temperamentní jako její starší sestry Bianca a Francesca, ale zato má praktické uvažování a umí dosáhnout svého. Po krátkém manželství se starcem ovdoví; nechce se znovu provdat a věnuje se obchodu. Osud s ní má ale jiné úmysly. Obchodní nadání zanese Luciannu až do Londýna – a její půvab ve spojení s klidnou povahou ji přivedou do náruče skvělého muže, který změní všechny její plány.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bertrice Small: Lucianna užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Poezie, Detektivky.