Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Bernhard Hennen: Zima elfů kniha I.

Bernhard Hennen: Zima elfů kniha I.

Cena produktu Bernhard Hennen: Zima elfů kniha I. není známa.

 

Popis produktu Bernhard Hennen: Zima elfů kniha I.: Bernhard Hennen: Zima elfů kniha I. Obklopena jásajícím lidem se právě tak krásná jako chladná královna elfů Emerelle vydává na legendární Slavnost světel, při níž mají knížata všech elfích kmenů ...  Více informací


Bernhard Hennen: Zima elfů kniha I. - popis

Bernhard Hennen: Zima elfů kniha I. Obklopena jásajícím lidem se právě tak krásná jako chladná královna elfů Emerelle vydává na legendární Slavnost světel, při níž mají knížata všech elfích kmenů Albenu potvrdit její vládu. Ale pod lesklým povrchem slavnosti doutná nespokojenost a touha po moci. Jen díky šťastnému řízení osudu přežila elfí královna už dva pokusy o atentát. Přesto se Ollowainovi, veliteli její tělesné stráže, nepodaří vládkyni účast na oslavách rozmluvit. Ollowain chová podezření, že osnovatele vražedných útoků je třeba hledat přímo mezi elfími knížaty. V zoufalství najímá Silwynu, tajemnou a neomylnou lučištnici kmene Mauwaranů. Když královnu opět mine šíp jen o vlásek, zmocňuje se Ollowaina strašlivé podezření. Hraje Silwyna dvojí hru? Poskytl on sám Emerelliným nepřátelům informace, kdy bude královna nejzranitelnější?

Výrobce Fantom Print

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bernhard Hennen: Zima elfů kniha I. užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.