Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Bernard Cornwell: Pohanský pán

Bernard Cornwell: Pohanský pán

Cena produktu Bernard Cornwell: Pohanský pán není známa.

 

Popis produktu Bernard Cornwell: Pohanský pán: V letech po smrti krále Alfreda se Británie těší míru. Na severu země vládnou Dánové, zatímco Sasové si drží jih. Pro bojovníky je však neklidná mírová doba tou nejobtížnější výzvou, neboť umožňuj...  Více informací


Bernard Cornwell: Pohanský pán - popis

V letech po smrti krále Alfreda se Británie těší míru. Na severu země vládnou Dánové, zatímco Sasové si drží jih. Pro bojovníky je však neklidná mírová doba tou nejobtížnější výzvou, neboť umožňuje dominovat opatrným a bázlivým. Naproti tomu Uhtred, oslavovaný vojevůdce vojska zemřelého krále Alfreda, upadá v nemilost, jeho síň je vypálena a on sám se stává psancem odmítaným křesťany i pohany. S hrstkou věrných mužů tedy odchází na sever, aby se pokusil získat zpět Bebbanburg, domov svých předků a nejpevnější tvrz v celé Británii.
V tu dobu se však už mír hroutí. Boj začíná nejobávanější z dánských pánů na severu Cnut Ranulfson řečený Dlouhý meč a záhy jsou všechna království zatažena do krvavé války o to, zda se Británie stane zemí Dánů nebo Sasů. A opět je to Uhtred, kdo rozhodne, kdy a kde k tomuto boji dojde.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bernard Cornwell: Pohanský pán užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.