Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

BB Art Zemřít s přílivem - Harperová Karen

BB Art Zemřít s přílivem - Harperová Karen

Cena produktu BB Art Zemřít s přílivem - Harperová Karen není známa.

 

Popis produktu BB Art Zemřít s přílivem - Harperová Karen: Detektivní příběh z alžbětinské Anglie Alžběta se vrátila z venkovského vyhnanství do Londýna. Dnes je den její korunovace, ale i ve chvíli, kdy se průvod přibližuje k paláci ve Westminsteru, ozve...  Více informací


BB Art Zemřít s přílivem - Harperová Karen - popis

Detektivní příběh z alžbětinské Anglie Alžběta se vrátila z venkovského vyhnanství do Londýna. Dnes je den její korunovace, ale i ve chvíli, kdy se průvod přibližuje k paláci ve Westminsteru, ozve se výstřel. Krátce po korunovaci se nová královna dozvídá o vraždě urozené dámy, sestry své blízké přítelkyně. Nemůže odmítnout její žádost, aby se zasadila o dopadení vraha, zejména proto, že hlavní podezřelý má blízko k trůnu. Alžběta musí být opatrná, důvěra k nesprávné osobě může být osudná. Musí pevně držet otěže vlády a najít vraha, odhodlaného napadnout samotnou panovnici.

Výrobce Bb Art

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BB Art Zemřít s přílivem - Harperová Karen užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.