Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Barbara Woodová: Duhový had

Barbara Woodová: Duhový had

Cena produktu Barbara Woodová: Duhový had není známa.

 

Popis produktu Barbara Woodová: Duhový had: Barbara Woodová: Duhový had Joana Druryová, vnučka australských misionářů a dcera britských kolonistů, se po záhadné smrti svých rodičů v Indii náhle ocitá na světě docela sama. Ví pouze to, co jí...  Více informací


Barbara Woodová: Duhový had - popis

Barbara Woodová: Duhový had Joana Druryová, vnučka australských misionářů a dcera britských kolonistů, se po záhadné smrti svých rodičů v Indii náhle ocitá na světě docela sama. Ví pouze to, co jí stihla sdělit její matka krátce před svou smrtí: nad její rodinou visí kletba a kořeny prokletí se skrývají někde v daleké Austrálii. Vyzbrojena deníkem své matky se vypraví sama do neznámé země. Na cestě se seznámí s Hughem Westbrookem a ten jí nabídne přístřeší na své ovčí farmě, která se stane jejím novým domovem. Zde prožívá i léta š astného manželství. Stále ji však pronásledují zlé sny, tušení a vize mýtického Duhového hada, jenž osudově zasáhl do života její matky. Vydává se na cestu do samého srdce Austrálie, aby po dlouhém putování vylutila tajemství rodové kletby a zlomila její moc.

Výrobce Alpress
Druh Pro ženy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Barbara Woodová: Duhový had užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.