Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Barbara Cartland: Cesta za láskou

Barbara Cartland: Cesta za láskou

Cena produktu Barbara Cartland: Cesta za láskou není známa.

 

Popis produktu Barbara Cartland: Cesta za láskou: Krásná Rowena moc dobře ví, že ji její bohatý a ambiciózní otec chce provdat za muže s titulem, sama se však touží provdat z lásky. Když se u nich doma začne nápadně často objevovat vévoda z Wenfi...  Více informací


Barbara Cartland: Cesta za láskou - popis

Krásná Rowena moc dobře ví, že ji její bohatý a ambiciózní otec chce provdat za muže s titulem, sama se však touží provdat z lásky. Když se u nich doma začne nápadně často objevovat vévoda z Wenfieldu, jehož dívka nesnáší, zdá se, že je její osud zpečetěn. Ukáže se však, že ani vévoda nemá touhu se ženit, a tak se dvojice mladých lidí rozhodne, že vezme své štěstí do vlastních rukou. Spolu s několika dalšími přáteli odjedou na romantickou plavbu po Středozemním moři a doufají, že právě na vlnách objeví svou opravdovou lásku.
Celý plán se však zhroutí jako domeček z karet, když krásnou Rowenu unese sultán a uvězní ji ve svém harému. A právě v tu chvíli dívka pochopí, že její srdce už dávno někomu patří… Uvidí ještě někdy svou skutečnou lásku, nebo zůstane na věky věků zajatcem?   

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Barbara Cartland: Cesta za láskou užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.