Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Bagshawe Tilly: Pokušení

Bagshawe Tilly: Pokušení

Cena produktu Bagshawe Tilly: Pokušení není známa.

 

Popis produktu Bagshawe Tilly: Pokušení: Přátelé a rivalové – dokážete si představit jednoho bez druhého? Ivan Charles a Jack Messenger se poznali na vysoké škole, založili spolu uměleckou agenturu a úspěšně spolupracují, i když jeden ž...  Více informací


Bagshawe Tilly: Pokušení - popis

Přátelé a rivalové – dokážete si představit jednoho bez druhého?

Ivan Charles a Jack Messenger se poznali na vysoké škole, založili spolu uměleckou agenturu a úspěšně spolupracují, i když jeden žije v Anglii a druhý v Los Angeles. Oba se pohybují v náročném prostředí showbyznysu. Ivan má spokojené manželství a rodinu, ale svodům neumí odolat. Jack je vdovec, jen těžko se vzpamatovává ze smrti milované manželky a přítelovo chování nechápe. Jejich cesty se začínají rozcházet i pracovně, Ivanova bouřlivá krize středního věku ničí všechno kolem. Nevěry přerůstají únosnou mez, když si Ivan začne s výrazně mladší houslistkou, Catriona znejistí úplně. Svého muže stále miluje, ale jeho zrada ji zraňuje. Jde u Ivana jen o přechodné poblouznění? Vydrží rodina jeho bouřlivé úlety? Nezničí si kromě manželství a přátelství i pracovní vztahy?

Výrobce Bb Art

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bagshawe Tilly: Pokušení užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.