Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Argo Cesta do Jeruzaléma - Jan Guillou

Argo Cesta do Jeruzaléma - Jan Guillou

Cena produktu Argo Cesta do Jeruzaléma - Jan Guillou není známa.

 

Popis produktu Argo Cesta do Jeruzaléma - Jan Guillou: Román švédského autora Jana Guilloua je prvním dílem velkolepé historické trilogie z doby křižáckých tažení, který okamžitě dosáhl neobyčejného úspěchu ve Švédsku i v zahraničí. V roce 2007 byla t...  Více informací


Argo Cesta do Jeruzaléma - Jan Guillou - popis

Román švédského autora Jana Guilloua je prvním dílem velkolepé historické trilogie z doby křižáckých tažení, který okamžitě dosáhl neobyčejného úspěchu ve Švédsku i v zahraničí. V roce 2007 byla trilogie zfilmována pod názvem Arn. Roku 1150 se ve dvorci Arnäs na břehu západogötlandského jezera Vänern narodí Arn Magnusson. Je synem Sigrid a Magnuse, kteří oba pocházejí ze starobylých rodin mocných pánů a jsou spřízněni s norskými i švédskými královskými rody. Arnovi je teprve několik let, když se stane svědkem popravy otroka. Modlí se k Bohu, aby ho v budoucnosti takového pohledu ušetřil. Bůh mu však neodpoví. Je již rozhodnuto, že žádný muž narozený v zemi Sveů a Götů neuvidí tolik krutých výjevů jako právě Arn.

Výrobce Argo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Argo Cesta do Jeruzaléma - Jan Guillou užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.