Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Anthony Riches: Římané 5 - Vlčí zlato

Anthony Riches: Římané 5 - Vlčí zlato

Cena produktu Anthony Riches: Římané 5 - Vlčí zlato není známa.

 

Popis produktu Anthony Riches: Římané 5 - Vlčí zlato: Krutý boj římského vojska o zlatý důl v zemi vlka Tungrské pomocné kohorty pochodují na východ do krajiny za Dunajem, aby střežily neklidnou hranici římské říše, která je v oněch místech stejně...  Více informací


Anthony Riches: Římané 5 - Vlčí zlato - popis

Krutý boj římského vojska o zlatý důl v zemi vlka

Tungrské pomocné kohorty pochodují na východ do krajiny za Dunajem, aby střežily neklidnou hranici římské říše, která je v oněch místech stejně nebezpečná a propadlá anarchii jako severní Británie v prvním díle Richesovy románové série Římané.

Krátce po svém vítězství v Germánii jsou Tungrové i s Markem Aquilou převeleni do Dákie na severovýchodním okraji římské říše, kde dostali rozkaz zabezpečit hlavní finanční zdroj říšské moci.

Zlaté doly těžebního komplexu Alburnus Maior obsahují takové množství drahého kovu, že by se jím dala vydláždit silnice až do samotného Říma. Představují proto lákavou kořist pro loupeživý kmen Sarmatů, který ohrožuje celou provincii, a tak početně slabší příslušníci pomocných kohort jsou nuceni čelit mohutnému náporu barbarů.

Ohroženi jak sarmatskou hrozbou, tak i mnohem rafinovanějšími soupeři, kteří se tváří jako jejich spojenci, musí se Tungrové vyrovnat s novým nečekaným nepřítelem.

Budou nuceni bojovat na život a na smrt za záchranu cti říše – i své vlastní kůže.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Anthony Riches: Římané 5 - Vlčí zlato užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Humor - beletrie.