Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Anna Enquistová: Návrat domů

Anna Enquistová: Návrat domů

Cena:

284

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Anna Enquistová: Návrat domů: Anna Enquistová: Návrat domů Kapitán James Cook byl jedním z nejvýznamnějších mořeplavců 18. století, ale o životě jeho ženy Elizabeth toho mnoho nevíme. Anna Enquistová vypráví ve svém oceňovaném...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
Doprava zdarma
10. 2. 2021
Do obchodu

Anna Enquistová: Návrat domů - popis

Anna Enquistová: Návrat domů Kapitán James Cook byl jedním z nejvýznamnějších mořeplavců 18. století, ale o životě jeho ženy Elizabeth toho mnoho nevíme. Anna Enquistová vypráví ve svém oceňovaném románu o Elizabethině životě ženy, matky i opuštěné milenky, která již několik let čeká na Jamesův návrat z druhé cesty kolem světa. Zároveň barvitě líčí svět předviktoriánské Anglie, Cookovy objevitelské plavby i poslední okamžiky jeho života. Návrat domů je silným příběhem o moci osudu, kterému nelze uniknout a který zasahuje všechny hrdiny románu.

Výrobce Mladá Fronta
Druh Historické

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Anna Enquistová: Návrat domů užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fantasy nebo Literatura česká, Detektivky, Poezie.