Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Romány >

Amanda Scott: Svatba z donucení

Amanda Scott: Svatba z donucení

Cena produktu Amanda Scott: Svatba z donucení není známa.

 

Popis produktu Amanda Scott: Svatba z donucení: Když se sir Walter Scott tajně pokusí získat zpět dobytek, který mu ukradl sir Murray, je přistižen při činu. Dostane na vybranou: buď se ožení s nejstarší dcerou muže, který ho zajal, nebo skončí...  Více informací


Amanda Scott: Svatba z donucení - popis

Když se sir Walter Scott tajně pokusí získat zpět dobytek, který mu ukradl sir Murray, je přistižen při činu. Dostane na vybranou: buď se ožení s nejstarší dcerou muže, který ho zajal, nebo skončí na šibenici. Raději by zvolil smrt než svatbu, avšak s návrhem souhlasí, aby zachránil své muže před oprátkou. Uzavře tedy sňatek s lady Margaret Murrayovou, pro kterou manželství představuje příslib života, o němž si mohla nechat jenom zdát. Margaret se bez námitek stane ženou hrdého Waltera a svojí nevinností v něm probudí spalující touhu. Kvůli nekonečnému napětí panujícímu mezi Anglií a Skotskem se Meg ocitne v situaci, kdy se musí rozhodnout, zda se postaví proti svým bezohledným bratrům, nebo zradí svého muže, kterého obdivuje a do něhož se vášnivě zamilovala.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Amanda Scott: Svatba z donucení užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura česká nebo Fantasy, Poezie, Detektivky.